Мобільних операторів зобов'яжуть повідомляти дані абонентів

Оператори мобільного зв'язку і провайдери зможуть надавати послуги абонентам тільки при укладенні договору або реєстрації даних про власника.

Як повідомляє "Незалежне бюро новин", про це йдеться в проекті постанови Кабінету міністра України "Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг".

Постанова набирає чинності через 6 місяців з дня ухвалення. За цей період оператори і провайдери зобов'язані будуть привести свої правовідносини у відповідність зі змінами.

Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України повідомила, що проект розроблено "у зв’язку з отриманими Службою безпеки України даними про використання знеособлених засобів мобільного зв’язку розвідувально-підривними групами терористів і російськими військовими окупантами для створення розвідувально-інформаційної мережі зі збору та передачі даних щодо дислокації та переміщення сил АТО, коригування вогню по них та приведення вибухових пристроїв у дію шляхом посилання виклику на мобільний пристрій".

У Адміністрації стверджують, що постанова підвищить ефективність діяльності правоохоронних органів при проведенні слідчих дій та сприятиме подоланню "мобільного шахрайства".

Нагадаємо, омбудсман Валерія Лутковська звернулася з запитом до СБУ з приводу того, на якій підставі в інтернеті опинилися персональні дані осіб, що отримали перепустки до зони АТО.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: персональні дані приватність Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини