На Донбасі - режим надзвичайної ситуації, по всій країні - підвищена готовність

Кабмін запровадив режим підвищеної готовності до реагування на надзвичайні ситуації по всій Україні. Режим надзвичайної ситуації запроваджено на Донеччині та Луганщині.

Як пише "Інтерфакс Україна", про це повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на виїзному засіданні Кабміну в Держслужбі з надзвичайних ситуацїй сьогодні у Києві.

"Нами введено режим підвищеної готовності на всій території країни", - сказав він.

Уряд з метою координації органів влади та безпеки громадян запровадив режим надзвичайної ситуації на території Донецької та Луганської областей, зазначив Яценюк.

Режим надзвичайної ситуації регулюється Кодексом цивільного захисту України, який було затверджено у жовтні 2012 року.

Кодекс встановлює, що надзвичайні ситуації, залежно від характеру походження подій, що зумовили їх, поділяться на військові, соціальні, техногенні або природного характеру.

Залежно від масштабів і особливостей надзвичайної ситуації державна система під керівництвом Кабміну може функціонувати в чотирьох режимах: повсякденного функціонування; підвищеної готовності; надзвичайної ситуації та надзвичайного стану.

Кодекс цивільного захисту також зобов'язує громадян дотримуватися правил поведінки, безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях, накладає на них і на суб'єктів підприємницької діяльності певні зобов'язання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: надзвичайна ситуація Арсеній Яценюк Кабмін Донбас
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини