На Донеччині шахтарі перекрили трасу, вимагаючи виплатити їм зарплату

У Донецькій області гірники шахт "Курахівська" та "Україна" перекрили трасу на Маріуполь, вимагаючи погашення боргу із зарплати. 
 
Про це на своїй сторінці у фейсбуку повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.
 
 
Гірники, як він зазначив, вимагають повного погашення заборгованості із зарплати: наразі шахтарям не було виплачено 22% заробітної плати за травень, також повністю не виплачено гроші за червень і липень. Шахтарі вже не перший день проводять акції протесту, щоб привернути увагу до невиплати їм зарплати. На початку серпня вони заявили, що готові поїхати до Києва, щоб протестувати під Офісом президента й іншими урядовими установами.
 
Як повідомляли місцеві медіа, 5 серпня шахтарі, що страйкують, вийшли на протестну ходу і пройшли 16 кілометрів пішки від Гірника до Селидового, де провели мітинг під будівлею ДП "Селидіввугілля". Тоді керівництво області попросило у гірників два дні на вирішення питання погашення заборгованості перед працівниками, але не виконало обіцянок.
 
Нещодавно Волинець розповів, що загальна заборгованість держави перед шахтарями невдовзі може сягнути 1 мільярда гривень.
 
"На кількох десятках державних шахт зараз заборгованість по зарплатах становить 661 мільйон гривень, і через тиждень після виборів заборгованість зросте ще на 530 мільйонів і становитиме понад мільярд гривень", – повідомляв він. 
 
На початку цього року працівниці непромислової групи ДП "Селидіввугілля" на Донеччині понад тиждень голдували на знак протесту через невиплату зарплати.
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: страйк зарплата шахтарі
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини