На Харківщині влада обмежує права бійців АТО на отримання землі

Міська рада Чугуїва на Харківщині обмежує права учасників АТО на отримання безкоштовних земельних ділянок. Правозахисники допомагають вирішити цю проблему через позов до посадовців.

Як повідомляє місцевий портал "Вісті", харківські правозахисники відстоюють можливість селян та учасників АТО отримати безкоштовні земельні ділянки.

Так, Чугуївська правозахисна група за останні півроку повернула у законне володіння селян 500 гектарів землі у Харківській області.

Як відомо, відповідно до Земельного кодексу України, учасники АТО для ведення фермерської діяльності можуть розраховувати на виділення ділянки розміром до двох гектарів. Також передбачено видачу ділянок для дачного або житлового будівництва.

Роман Лихачов, керівник Чугуївської правозахисної групи, зазначає: "Нами подано позов до Чугуївської міськради про зміну рішення в частині, яка стосується порушення прав на отримання земельних ділянок".

За його словами, було ухвалене положення про отримання ділянок учасниками бойових дій, однак Чугуївська міськрада обмежила права зазначених осіб.

Нагадаємо, у травні експерт з питань житлово-комунального господарства Харківської правозахисної групи Михайло Гаєвський подав позови до Дзержинського районного суду Харкова з метою оскаржити рішення про підвищення тарифів на комунальні послуги у Харківській області. Експерт вважає це рішення порушенням прав громадян на достатній життєвий рівень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: АТО Харківська правозахисна група позов Чугуївська правозахисна група військовослужбовець земельна ділянка
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини