На платформі ВУМ можна пройти онлайн-курс "Права людини в дії"

“Права людини - понад усе!” стало одним із найпопулярніших гасел Майдану. Революція Гідності дала нам шанс побудувати демократичну країну, де поважаються та дотримуються права кожної людини.

Складовою частиною цього процесу є правова освіта. Недарма кажуть: людина, яка знає свої права, вже не є беззахисною.

Цей курс адресований усім, хто хоче дізнатися, що таке права людини, відкрити для себе правові стандарти та пізнати цінності, які закладені в основі міжнародної системи прав людини, зрозуміти значення прав людини в трансформації сучасної України і, можливо, долучитися до їх практичного утвердження.

Під час навчання на курсі ви дізнаєтесь: 

  • як права людини впливають на наше щоденне життя?
  • що таке міжнародні стандарти прав людини і хто їх придумав?
  • чим є та чим не є права людини, і чому їх так небагато?
  • хто має забезпечувати та захищати права людини?
  • і багато-багато іншого.

Спікери курсу:  

Олександра Матвійчук очолює правозахисну організацію “Центр громадянських свобод” та координує роботу громадської ініціативи Євромайдан SOS. Має досвід створення горизонтальних структур для масового залучення людей до правозахисної діяльності в умовах тотального наступу влади на права та свободи, а також кількарічну практику документування порушень в ході збройного конфлікту.

Авторка цілого ряду альтернативних звітів та доповідей до різних структур ООН, Ради Європи, Європейського Союзу, ОБСЄ, Міжнародного кримінального суду. Розробниця навчальних програм для здійснення неформальної освіти з прав людини та демократії. У 2016 році отримала Democracy Defender Award “за винятковий внесок у просування демократії та захисту прав людини” під час ПА ОБСЄ.

Зорян Кісь – правозахисник, активіст, працює в українському офісі організації Freedom House. Організатор численних публічних акцій. Із 2013 року є співорганізатором щорічного Маршу КиївПрайд. Ініціатор та співкоординатор успішних кампаній “Врятуй Жовтень!”, “Бульвар Вацлава Гавела, Київ” та інших.  Випускник Української школи політичних студій. Має великий досвід проведення тренінгів і лекцій для громадських організацій та активістів. Співавтор розділу “Права людини” у програмі однієї із політичних партій.

Онлайн-курс буде доступний із 7 вересня за цим посиланням

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини