На посаду керівника апарату Вищого антикорупційного суду призначили правозахисника

Керівником апарату Вищого антикорупційного суду став засновник  ГО "Український інститут з прав людини" Богдан Крикливенко. 

Про це повідомляє у Facebook Фундація DEJURE.

Документи на участь у конкурсі подали 13 осіб. Після результатів перевірки знань англійської мови та стажу, крім Крикливенка, в конкурсі залишилися двоє кандидатів – керівниці апаратів регіональних судів Наталія Король та Наталія Тимощук. Проте під час завершального етапу конкурсу, набравши найбільшу кількість балів, Крикливенко виграв його. 

"Посада керівника апарату ВАС дуже важлива. Від його діяльності залежить, зокрема, прозорість роботи суду, захист незалежності працівників Вищого антикорупційного суду і невтручання в систему документообігу суду", – наголошують активісти. 

Першим завданням на посаді керівника апарату буде забезпечення проведення прозорих конкурсів на інші головні посади в апараті, зазначають у DEJURE.

Як відомо, нещодавно у Вищому антикорупційному суді з'явилась очільниця – харківська суддя Олена Танасевич. Сам суд має запрацювати у вересні цього року та розглядатиме справи, які розслідує НАБУ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: суд корупція судова реформа
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини