На сайті Мінінформполітики створили спеціальний розділ новин про воєнний стан

На сайті Міністерства інформаційної політики створено спеціальний розділ новинної стрічки щодо воєнного стану.

Про це заступник міністра інформполітики Дмитро Золотухін  написав у Facebook.

“На сайті МІП створено спеціальний розділ новинної стрічки з можливістю додавання до RSS-агрегаторів з оновленнями інформації про впровадження правового режиму воєнного стану в 10 областях”, – зазначив він.

Він додав, що 6 грудня взяв участь у черговій зустрічі з представниками прес-служб міністерств і відомств у межах платформи "Єдиний голос".

“Формуємо дуже важливий механізм кризових комунікацій у державному секторі. Важко, але поволі йде”, – підкреслив посадовець.

Нагадаємо, воєнний стан у 10 областях України було запроваджено після того, як 25 листопада прикордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід з порту Одеса в порт Маріуполь. Російські військові обстріляли і захопили три українські кораблі в Керченській протоці та 24 моряків.

На період дії воєнного стану доступ іноземних журналістів до тимчасово окупованого Криму й території проведення ОСС діє за оновленими правилами. Також, як повідомлялося раніше, Україна на час ВС не пропускатиме на свою територію росіян чоловічої статі віком від 16 до 60 років.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: воєнний стан Міністерство інформаційної політики
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини