На Сумщині ФСБ викрала трьох рибалок та намагалася завербувати

У Сумській області співробітники Федеральної служби безпеки Російської Федерації намагалися завербувати трьох українців, що рибалили неподалік українсько-російського кордону.

Як повідомляє прес-центр СБУ, три мешканці Сум повідомили в обласне управління служби про те, що у серпні їх незаконно затримав наряд управління прикордонної служби ФСБ РФ. Їх примусово перевезли через державний кордон та утримували протягом трьох діб.

"Сумчани розповіли, що співробітники ФСБ намагались завербувати їх для негласного співробітництва на користь Росії. При цьому застосовувався психологічний тиск, фізичне насилля, лунали погрози, у тому числі щодо ув’язнення у разі відмови. Крім того, росіяни намагалися схилити громадян України до дачі завідомо неправдивих показів щодо незаконного перетину державного кордону з метою ухиляння від мобілізації до Збройних сил України", - йдеться у повідомленні СБУ.

Рибалки стверджують, що не погодилися співпрацювати з ФСБ, після чого їх передали працівникам Сумського прикордонного загону Державної прикордонної служби України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: кордон викрадення ФСБ
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини