Набір до 2-ої Академії молодих правозахисниць

Академія лідерства для молодих правозахисниць передбачає проведення двох триденних циклів, у кожному з яких візьмуть участь до 30 осіб (загальна кількість учасниць за обома циклами – до 60 осіб). Академія включатиме тренінгові сесії, менторську підтримку та індивідуальну роботу учасниць. Дедлайн – 14 лютого 2019 р.

Метою Академії є посилення участі та видимості молодих правозахисниць у суспільному житті країни. Під час Академії учасниці зможуть поглибити свої знання у сфері захисту прав людини, ґендерної політики, ґендерної рівності та ґендерної дискримінації, більше дізнатися про комунікаційні стратегії та роботу зі ЗМІ, передумови проведення успішних адвокаційних кампаній, написання проектних пропозицій, осягнути механізми впливу на ухвалення рішень та співпрацю з державними структурами, а також матимуть можливість зустрітися з успішними лідерками та активістками, які поділяться своїми історіями успіху та прикладами ефективних адвокаційних кампаній із захисту прав жінок та дівчат.

Перший цикл Академії лідерства для молодих правозахисниць відбувся влітку 2018-го, друга Академія буде проведена з 4 по 6 березня в Києві, максимальна кількість учасниць – 30 осіб.

Декілька мотивованих, активних та цілеспрямованих учасниць Академії будуть запрошені до участі в Регіональній Академії, яка відбудеться в Кишиневі (Молдова) у червні 2019 року. У Регіональній Академії візьмуть участь молоді правозахисниці з п'яти країн – Білорусі, Грузії, Молдови, Росії та України, які матимуть можливість обмінятися між собою досвідом, ідеями та кращими практиками.

Для активісток, які візьмуть участь в Академії лідерства, буде надано можливість взяти участь у конкурсі малих грантів та отримати фінансування на конкурсних засадах для реалізації проекту з використання на практиці набутих під час Академії знань та навичок.

ПРО ВАС

Ми запрошуємо подаватися для участі в конкурсі осіб, які:

  • ідентифікують себе жінками, включаючи транс-жінок, ґендерквір- та небінарних осіб, які ідентифікують себе більшою мірою жінками
  • захищають права людини / права жінок
  • віком від 18 до 30 років з досвідом перебування в правозахисному русі не більше двох років
  • мають потенціал стати лідеркою або рішуче виступати за права жінок у своїй громаді або організації

Ми заохочуємо подаватися до участі в Академії ЛГБТІ-активісток, представниць етнічних меншин, ВІЛ-позитивних жінок та внутрішньо переміщених жінок.

Участь в Академії є безкоштовною, відібрані учасниці будуть забезпечені всім необхідним під час проведення заходів.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму до 14 лютого 2019-го.

Додаткову інформацію щодо конкурсу можна отримати за телефоном: (044) 507 06 10.  

ВАЖЛИВО

Команда проекту докладе максимальних зусиль для гарантування безпеки спілкування з аплікантками.

ПРО НАС

IREX Європа, громадська організація з Франції, та національний партнер Український жіночий фонд реалізовують ініціативу, яка спрямована на підтримку й посилення лідерських навичок молодих жінок, що просувають права жінок. Ця ініціатива триватиме два роки за участю п'яти країн Євразії та підтримки Європейського Союзу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини