Набір команди на участь у проекті "Громада, де чути голос молоді"

Громадська організація "MART" в рамках проекту ПРООН "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини" оголошує додатковий набір учасників для участі у проекті "Громада, де чути голос молоді". Дедлайн – 15 січня 2018 року, 16:00. 

Участь у житті громади – це в першу чергу активна громадянська позиція, що передбачає наявність прав, засобів, простору та можливостей для участі в процесі прийняття рішень, що впливають на життя громади.

Громадська організація "MART" в рамках проекту ПРООН "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини" оголошує додатковий набір для участі у проекті "Громада, де чути голос молоді".

Метою проекту є залучення молоді до участі в прийнятті рішень та формуванні молодіжної політики на місцевому рівні, розроблення форм та методів активної участі молоді в житті місцевої громади через її ефективну взаємодію з місцевими органами самоврядування.

Цілями проекту є:

 1. Забезпечення права на участь молоді місцевих громад в процесі прийняття рішень шляхом напрацювання відповідних місцевих рішень та місцевих нормативних актів.
 2. Покращення становища молоді в місцевих громадах шляхом посилення спроможності місцевих молодих громадських активістів, взаємодіяти з місцевою владою у процесі прийняття рішень.
 3. Формування навичок активної діяльності в інтересах громади шляхом використання демократичних процедур та правозахисних підходів.
 4. Активізація молоді в житті місцевої громади, в реалізації та захисті прав та свобод.
 5. Збільшення кількості ОТГ в Чернігівській області, які забезпечують широку участь молоді в процесі прийняття рішень та використовують інструменти місцевої демократії.

До участі у проекті запрошуються місцеві групи (5 осіб), до складу яких входять:

 • 2 представники місцевої влади, що приймають рішення, або ж впливають на прийняття рішень;
 • 2 представники молоді (бажано випускники програм щодо молодіжної політики та участі молоді) або представники громадської організації з відповідної громади;
 • 1 представник громадськості або ЗМІ.

Як стати учасником проекту "Громада, де чути голос молоді":

 • заповнити аплікаційну форму за посиланнямне пізніше 16:00 15 січня 2018 року.
 • переконатися, що ваша заявка прийнята.

Результати набору учасникам буде повідомлено не пізніше 17 січня 2018 року.

Термін дії проекту: Вересень 2017 - липень 2018 року.

Етапи проекту:

 • проведення експертами аналізу права (на міжнародному, національному та місцевому рівнях) щодо участі молоді в житті громади;
 • 3-денний тренінг "Права людини та місцева демократія";
 • проведення учасниками та учасницями проекту моніторингу стану реалізації місцевої молодіжної політики на місцях;
 • 5-денний тренінг "Школа з підходу, що базується на правах людини для молоді";
 • розробка політики участі молоді в процесі ухвалення рішень і впливу на цей процес, а також участі в будь-яких формах діяльності відповідно до ситуації кожної з громад;
 • адвокасі кампанії на місцях — лобіювання прийняття створених політик участі молоді у прийнятті рішень у законодавство ОТГ Чернігівської області (проведення одноденних заходів, що сприятимуть досягнення їх цілей);
 • проведення підсумкової конференції за результатами проекту.

Навчання:

 • учасники в інтерактивній формі ознайомляться з існуючими національними та міжнародними практиками співробітництва молоді та органів місцевої влади;
 • спільно напрацюють зразки можливих рішень та нормативних актів.

Ініціатива впроваджується громадською організацією "МАРТ" у рамках проекту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

З іншими анонсами ознайомтесь на сторінці Центру інформації про права людини у розділі "Анонси"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини