Набір на участь у тренінгах в рамках україно-грузинського проекту "P[ART] of community"

Відкрито набір на участь у тренінгах в рамках україно-грузинського проекту "P[ART] of community" у Чернівцях та Одеси. Дедлайн - 22 листопада 2017 року.

Цей проект покликаний об’єднати молодь серед ВПО, представників НУО/ГО (які працюють з проблемами ВПО або в яких активістами є ВПО), місцеву молодь та локальних активістів з метою зміцнення їх комунікації та співпраці всередині громади, а також буде сприяти інтеграції та соціальній згуртованості за допомогою мистецтва (створення муралів). Це допоможе переосмислити стереотипи і нівелювати травматичний досвід ВПО. Всі мистецькі заходи супроводжуватимуться тренінгами по активації громадянської позиції для молоді в контексті посилення співпраці з владою. Попередні (професійні навички) з малювання не є критерієм відбору!

Проект реалізується ГО "Молодіжна Альтернатива" за підтримки Black Sea Trust і є білатеральним україно-грузинським проектом.

Завдання проекту:

 • Ініціювати спільне обговорення молоді серед ВПО і локальної молоді того, як інтегрувати ВПО в нове середовище, а також ролі ВПО в нових громадах.
 • Навчити молодь серед ВПО і місцеву молодь співпрацювати з місцевими органами влади, щоб голос молоді враховувався і брався до увагу при прийнятті рішень, а також заохочувати активну громадянську позицію в цілому.
 • Підвищити потенціал молоді серед ВПО і місцевої молоді в сфері вуличного мистецтва (а саме – створення муралів) в якості інструменту для взаємодії між ВПО і місцевими мешканцями громади.
 • Ініціювати справжню спільну роботу над муралами після розробки ескізів з ключовими (візуальними та змістовими) повідомленнями по таким темам, як співіснування і інтеграція, стереотипи, молодіжна активність і т.д. (теми формуються під час ідентифікації проблем і потреб ВПО / місцевої молоді в рамках тренінгової сесії).
 • Поліпшити знання і навички молодих ВПО в області можливостей для транскордонного співробітництва з метою посилення їх ролі та впливу.

Заходи в рамках проекту:

 • триденна тренінгова сесія, яка складається з наступних компонентів: навчання інструментам ефективної співпраці з місцевою владою, оpen space щодо проблем, потреб та можливостей молоді серед ВПО в нових умовах, воркшоп зі створення ескізів муралів під керівництвом художника. Після кожної тренінгової сесії буде оголошено конкурс серед її учасників в кожному місті проекту на кращий ескіз для мурала. Членами журі в кожному місті буде обрано лише 1 ескіз-переможець.
 • Створення муралів в містах-учасниках під кураторством художника (березень 2018).
 • 2-денна білатеральна сесія в м. Одеса щодо можливостей для ГО та НУО, які займаються питаннями ВПО, у програмах транскордонного співробітництва та нетворкінг для українських та грузинських учасників (квітень 2018).

До участі запрошуються:

 • Молодь серед ВПО з міст Чернівці та Одеса, місцева молодь, молоді члени НУО/ГО, що працюють з проблемами ВПО або створені самими ВПО (вік учасників 17-35 років).

Локації та дати:

 • Триденний тренінг у м. Чернівці, 2-4.12.2018
 • Триденний тренінг у м. Одеса, 9-11.12.2018

Організатори не покривають видатки на проїзд та проживання учасників, але забезпечують харчуванням та роздатковими матеріалами. Просимо звернути увагу, що вимогою до всіх учасників є згода прийняти участь у всіх 3 днях тренінгової сесії в обраному місті.

Для участі просимо заповнити Google форму до 22.11.2017 за посиланням.

З іншими анонсами ознайомтесь на сторінці Центру інформації про права людини у розділі "Анонси"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини