Наша пісня гарна, нова: на Супрун знову подали до суду

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов з вимогою заборонити Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я України. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Уляна Супрун

Позов, за її інформацією, подав Олексій Ленський – член депутатської фракції Радикальної партії Олега Ляшка.

"Офіційне пояснення підстав просто переписане з попередніх позовів своїх колег – невільних радикалів. Свого роду copy paste, але, мабуть, цього разу зі свого комп’ютера. По факту ж причина – порушення схем та корупційних потоків, звільнення одіозних медичних феодалів і пряма конфронтація з ними", – написала чиновниця. 

Також виявилося, що адвокатський запит щодо цього позову до Міністерства охорони здоров’я України надійшов від тієї самої адвокатської фірми, що обслуговує звільнених через корупцію ректорів медичних університетів – Катерину Амосову і Валерію Запорожану. 

"Ця позовна заява – ні що інше, як чергова атака проти трансформації системи охорони здоров’я. У час, коли увага всього суспільства прикута до виборів і їхніх результатів, сили адептів совєцького союзу, рускава міра і фармацевтичної мафії планують усунути нашу команду з Міністерства охорони здоров’я України. Ми будемо битися за життя та здоров’я українців у будь-яких умовах та за будь-яких обставин", – підкреслила Супрун. 

Нагадаємо, 5 січня 2019 року Окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я, частково задовольнивши позов нардепа-"радикала" Ігоря Мосійчука, одним з аргументів якого було громадянство США. Члени Кабінету Міністрів висловили підтримку Супрун та реформам. Згодом Кабмін частково розблокував повноваження Супрун, адже рішення Окружного адміністративного суду заблокувало роботу всього міністерства, що впливало, зокрема, на закупівлю ліків.

Позови проти Супрун викликали реакцію в суспільстві: люди приходили під стіни суду, де розглядали справу чиновниці, з плакатами на її підтримку. 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: суд Уляна Супрун
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини