Навчальний семінар "Жінки в політиці"

Інститут Політичної Освіти оголошує набір жінок-депутаток місцевих рад та жінок, які планують стати депутатками, до участі в навчальному семінарі "Жінки в політиці" в межах проекту "Місцеве самоврядування. Крок до ефективності".

Попередньо семінар запланований на першу половину березня 2019 року. (Про точні дати і місце проведення повідомимо вже відібраних учасниць.)

Для участі в навчаннях необхідно надати:

  • заповнену анкету (додається);
  • резюме (автобіографічні відомості);
  • рекомендація від організації, яка делегує учасницю (надається від місцевої ради, партійної чи громадської організації тощо).

На підставі конкурсного відбору, враховуючи наявність повного пакету документів, мотивацію, регіональне представництво, командою ІПО будуть сформовані дві групи, чисельністю 25 осіб кожна.

Учасники навчань забезпечуються харчуванням, проживанням, навчальними матеріалами. (ІПО не відшкодовує витрати на проїзд.)

Остання дата надсилання документів: 15 лютого 2019 року.  

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидатки, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи можна надсилати електронною поштою на адресу: office@ipo.org.ua з позначкою ZHYNKY.

Проект "Місцеве самоврядування. Крок до ефективності" реалізується Інститутом Політичної Освіти  в партнерстві з представництвом Фонду Конрада Аденауера

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини