Нечуючі художники продають картини, щоб допомогти пораненим

Нечуючі художники організували благодійний аукціон, щоб допомогти пораненим на Донбасі бійцям.

Як повідомляє видання "Наше життя", 18 членів Київської спілки нечуючих художників "Натхнення" виставили на продаж на благодійному інтернет-аукціоні свої роботи. Зібрані кошти вони передадуть на лікування двом пораненим бійцям АТО – Ігорю Назаревичу та Леоніду Хмелькову.

Ігорю 20 років. Він перебуває у київському Головному військовому клінічному госпіталі. Поранення отримав 1 жовтня 2014 року на луганському летовищі. До 13 січня 2015 року перебував у реанімації. Лікарям врятували спинний мозок, однак у хлопця відсутня частина хребта, прострелено горло. 6 березня йому зробили потрібну операцію, але він досі перебуває в тяжкому стані.

Леоніду 24 роки. Він – сирота з 14 років. 22 січня 2015 року поранений у донецькому аеропорту. У нього немає лівого тазостегнового суглобу, видалені сідниці. 26 лютого переніс десяту операцію. 21 березня вилетів на лікування до Німеччини. Попередній рахунок за весь етап лікування – 20 000 євро. 

Допомогти бійцям можна, придбавши одну або декілька робіт, що представлені на аукціоні, або просто переказавши кошти на рахунки їх родичів, номери яких вказані на офіційній facebook-сторінці благодійного аукціону.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Головний військовий клінічний госпіталь АТО лікування поранені аукціон благодійність
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини