Ніяких начос: у США з мексиканського ресторану вигнали чиновницю, яка підтримує сувору міграційну політику Трампа

У Вашингтоні активісти вигнали з мексиканського ресторану міністерку внутрішньої безпеки Кірстен Нільсен, яка підтримує жорстку міграційну реформу Трампа.

Відео, де видно, як чиновницю блокують активісти, виклали у Facebook.

Нещодавно у США запрацювали нові міграційні правила, які дозволяють відправляти тих, хто знаходиться в країні без відповідних документів, у спеціальні табори. За інформацією американських медіа, кількість затриманих за останні дні йде на десятки тисяч.

Особливо гостру реакцію суспільства викликала нова практика поділу дітей і батьків, яких відвозять в окремі центри, де тримають під наглядом співробітників прикордонної служби.

19 червня американська організація ProPublica опублікувала в YouTube аудіозапис, на якому чутно плач дітей, поміщених в ізолятор окремо від батьків. На записі вони постійно плачуть, кличуть батьків та ставлять запитання, які ігнорують прикордонники.

Аудіозапис ProPublica

За даними активістів, у таких центрах тримають дітей віком від 4 до 10 років. Також у медіа з’являється інформація про умови тримання дітей мігрантів.

"В одній клітці – 20 дітей. На підлозі розкидані пляшки з водою, пакети з чіпсами і термоковдри з фольги",пишуть журналісти AP.

Активно підтримує нові міграційні правила міністерка внутрішньої безпеки США Кірстен Нільсен. Нещодавно на брифінгу вона заявила, що мігранти самі наражають своїх дітей на ризик, коли намагаються перетнути кордон нелегально.

Міністерка внутрішньої безпеки США Кірстен Нільсен

"Ми повинні робити свою роботу, ми не будемо вибачатися за те, що робимо свою роботу", – сказала тоді вона.

Через це активісти, які називають себе "демократичними соціалістами Америки", вирішили провести акцію протесту в мексиканському ресторані, куди ходить чиновниця.

Декілька людей підійшли до столика Нільсен та почали скандувати "Ганьба". Також вони запитували у чиновниці, чи не соромно їй приходити до ресторану, що прямо пов'язаний з людьми, яких вона намагається вигнати з країни. Після цього жінка покинула заклад.

Поліція, яка приїхала на місце події, перевірила документи у активістів та відпустила їх. Американські медіа пишуть, що тепер їм, можливо, будуть пред'явлені звинувачення в порушенні громадського порядку.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: мігранти США
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини