ОБСЄ фіксує порушення режиму тиші на Донеччині

Міжнародні спостерігачі зафіксували звуки залпів біля донецького залізничного вокзалу і визначили, що вогонь вівся з території в районі селища Піски.

Як повідомляє портал "Інформатор", спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ зафіксувала низку порушень режиму припинення вогню на Донбасі. Про це сказано в останньому звіті ОБСЄ, який опубліковано на офіційному сайті.

"З 11:25 по 11:29 6 квітня біля донецького залізничного вокзалу спостерігачі відзначили 4 вибухи, які сталися на відстані приблизно 3-4 кілометри на південний захід від позицій місії ОБСЄ. Додаткові деталі вибухів членам місії визначити не вдалося. Між 12:10 і 12:40 члени СММ чули 46 вибухів, схожих на зенітні установки і легкі міномети. Звуки залпів були вихідними і вхідними. Місія визначила місце вогню в районі селища Піски", - написано в звіті.

У 7 випадках за попередні кілька днів учасники СММ ОБСЄ не змогли встановити тип озброєння, з якого вівся вогонь.

Нагадаємо, 4 березня спікер місії Майкл Боцюрків повідомив, що місія не підтверджує повноцінного відведення важкого озброєння в зоні АТО та заявляє про обстріли мирних мешканців в районі Донецького аеропорту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: обстріл режим припинення вогню АТО ОБСЄ
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини