Обшук на телеканалі АТR є акцією залякування - Джемілєв

Мустафа Джемілєв вважає обшук телеканалу АТR "акцією залякування" та припускає, що канал можуть закрити як "подразник для окупаційної влади".

Лідер кримськотатарського народу, Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв у розмові з кореспондентом "Радіо Свобода" прокоментував обшук, який 26 січня провели співробітники ФСБ Росії в офісі телеканалу ATR.

Джемілєв зазначив, що на каналі існують заборони: не можна вживати терміни "окупація", "анексія", згадувати Меджліс та його голову Рефата Чубарова. Однак все одно канал є подразником для окупаційної влади.

"Загрози для ATR були давно. Інформація, яку надає телеканал, не відповідає офіційній російській ідеології. І хоча канал відкрито не виступав проти окупації, але надавав об’єктивну інформацію. Це для окупаційної влади було достатньою підставою, щоб ненавидіти цей канал", - говорить лідер кримськотатарського народу.

Він також сказав, що співробітники ФСБ нібито шукали в офісі матеріали, пов’язані з подіями 26 лютого минулого року, коли відбулося протистояння проросійських жителів і кримських татар, але це був лише формальний привід для обшуку, бо ці відеоматеріали транслювалися в ефір та були загальнодоступними. Тому це скоріше була "акція залякування".

На думку Мустафи Джемілєва, окупаційна влада може закрити телеканал, щоб змусити кримських татар мовчати, але такі дії можуть викликати протилежну реакцію. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: свобода слова Крим Мустафа Джемілєв Рефат Чубаров обшук ATR
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини