Охоронці Зеленського жорстко відтіснили журналістів на київському форумі

23 травня в Києві охорона новообраного президента Володимира Зеленського силою відтіснила від нього журналістів, які намагалися поставити запитання главі державі. Унаслідок інциденту постраждав кореспондент Liga.net 

Про це повідомляє ІМІ.

Зеленський виступає перед гостями форуму 

За даними медіа, Зеленський в оточенні десятка співробітників Управління держохорони пройшовся павільйоном і оглянув технологічні новинки. У цей час журналісти намагалися поставити йому запитання, однак Зеленський не зупинявся і не відповідав їм.

"Давайте не про політику, сьогодні тільки про інновації", – говорив новообраний очільник України. 

Коли Зеленський мав залишити павільйон, його охорона почала штовхати журналістів. На шляху охоронців опинився й журналіст Liga.net Юрій Смирнов, який намагався поставити запитання щодо кадрових призначень у команді гаранта Конституції.

"Співробітники УДО, як завжди, дуже “сумлінно” виконували свою роботу і розпихували всіх, хто був на їх шляху. Я, на жаль, попав на їх шлях. Вони активно відсували мене від президента, не соромлячись використовувати руки. Насильством це назвати важко, але, звичайно, як журналісту, який хотів поставити питання спікеру, дуже неприємно",розповів він згодом "Детектору медіа". 

Водночас у повідомленні на сайті Liga.net, яке стосувалось інциденту, йшлося про те, що кореспондент видання "тричі дістав у живіт ліктем" від охоронців Зеленського. 

На інцидент з відштовхуванням журналістів на форумі вже відреагувала виконавча директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк. Вона назвала інцидент побиттям і закликала правоохоронців провести оперативне розслідування та покарати винних. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: журналіст свобода слова Володимир Зеленський
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини