Оприлюднено перелік шкіл, де кримчани можуть отримати атестат

Міністерство освіти і науки України оприлюднило перелік шкіл, у яких учні із зони АТО на Донбасі і окупованого Криму можуть зареєструватися на навчання екстерном, пройти державну підсумкову атестацію і отримати атестат.

"Учні із зазначених територій, які хочуть отримати документ про освіту державного зразка, можуть подавати заяви на навчання в будь-яку з цих шкіл", - сказано в повідомленні міністерства освіти і науки України.

З переліком шкіл можна ознайомитися на сайті міністерства.

Кримським школярам, які закінчують одинадцятий клас і хочуть вступати до українських вишів, бажано до 10 лютого зареєструватися на навчання екстерном на материку, повідомляють "Крим. Реалії".

Дипломи російського зразка, як і атестати, що видаються на території півострова, тепер в Україні не визнаються, і випускникам шкіл для здачі ЗНО потрібно пройти атестацію у школах, розташованих у континентальній частині країни.

Найбільш прийнятні умови для кримчан пропонує Міжнародна українська школа - там всі іспити і контрольні можна пройти по інтернету, не залишаючи території Криму.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: освіта Крим Донбас права дитини Міністерство освіти і науки
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини