Організатори Atlas Weekend безкоштовно пускатимуть людей з інвалідністю на всі концерти

Найбільший український музичний фестиваль Atlas Weekend буде безкоштовно пускати на всі концерти людей з інвалідністю.

Про це повідомили на сайті Invak.

Відвідування фестивалю буде безкоштовним для людей з інвалідністю 1-ї групи та однієї супроводжуючої особи; для людей з інвалідністю 2-ї групи; для людей з інвалідністю внаслідок війни 1-ї , 2-ї та 3-ї груп, які брали участь в АТО; для дітей до 12 років (у супроводі дорослого з квитком) і для людей старше 65 років. Щоб отримати браслет, який дає право безкоштовного проходу, учасникам потрібно підійти у будинок з написом "Пільгові групи" на території проведення Atlas Weekend та пред’явити відповідний документ.

"Музика об’єднує людей незалежно від статі, віку та фізичних можливостей, тому ми маємо певну відповідальність перед нашими гостями. Кожен поціновувач музики повинен мати змогу завітати на фестиваль та відчувати себе максимально комфортно", – розповів координатор соціальних ініціатив Atlas Weekend Олександр Санченко.

Для людей з інвалідністю будуть облаштовані спеціальні півтораметрові платформи, де вони без перешкод зможуть слухати концерти.

Також цьогоріч на фестивалі будуть діяти екопатрулі, які слідкуватимуть за сортуванням сміття на території проведення.

За словами організаторів, наразі вони ведуть переговори про збільшення годин роботи громадського транспорту під час фестивалю. Ця ініціатива полягає не тільки в допомозі учасникам фестивалю уникнути проблем із транспортом.

"Збільшення годин роботи метро та наземного громадського транспорту дасть можливість учасникам фестивалю менше користуватись автомобілями, таким чином зменшити викиди шкідливих речовин у повітря", – зауважили вони.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: екологія інвалідність фестиваль музика
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини