Платний вебінар "Секрети ефективної email-комунікації у роботі з волонтерами"

7 квітня 2019 року Makitra запрошує всіх, хто прагне опанувати навички якісної email-комунікації, на вебінар "Секрети ефективної email-комунікації у роботі з волонтерами".

Експерти кажуть, що розмова про партнерство буде ефективнішою, якщо вона відбудеться за чашкою кави. Але чи можна такого ефекту досягти через email-комунікацію? Makitra переконана, що можна.

У залученні волонтерів ефективність email-комунікації виміряти просто. Достатньо проаналізувати відгук волонтерської команди на ваші емейли. Але ми вам пропонуємо подивитися на email-комунікацію більш стратегічно. І використовувати email для більш якісних та довготривалих зв’язків і стосунків із вашою волонтерською командою.

Як цьому навчитися?
7 квітня 2019 року Makitra запрошує всіх, хто прагне опанувати навички якісної email-комунікації, на вебінар “Секрети ефективної email????-комунікації у роботі з волонтерами”.

Умови участі:

 • Участь у вебінарі передбачає реєстрацію та організаційний внесок. Ваш фінансовий внесок дасть можливість команді Makitra завершити дослідження про якісне залучення волонтерів, яке Makitra проводить у країнах Європи та Азії.
 • Реєстрація відкрита до 12:00 6 квітня за посиланням
 • Після реєстрації ми надішлемо деталі про оплату на ваш еmail.
 • Після оплати ми надішлемо вам лист із посиланням на вебінар.

Дата та час вебінару: 7 квітня, 11:00
Тривалість: 1,5 години.

Під час вебінару ви зрозумієте:

 • Що таке цілісна email-комунікація та замкнений ланцюг?
 • Що таке стратегія у email-комунікації і нащо вона?
 • Які є дієві тактики у email-комунікації?
 • Чому волонтери не реагують на електронні листи?
 • Як перетворити волонтерів-читачів наших емейлів у активних волонтерів?
 • Як завдяки email-комунікації ваша волонтерська команда може стати більш ефективною?
 • Як завдяки email-комунікації перетворити одноразове волонтерство на довготривале?

А також поділимося практичними рішеннями з власного досвіду, які допомогли нам і, віримо, допоможуть вам вивести вашу email-комунікацію на якісний рівень.

Чому ми хочемо поділитися з вами цим досвідом?
Довготривале та якісне залучення волонтерів неможливе без якісної комунікації. Email - це одна з важливих складових такої комунікації. На жаль, часто організації недооцінюють або не ефективно використовують email у роботі з волонтерами. У результаті багато людей, які готові присвячувати свій вільний час нашій місії, затримуються з нами ненадовго і перетворюються на читачів наших емейлів. Ми хочемо показати вам, чому так трапляється і поділитися секретами, як може бути інакше:)

Чому знання, які поширює Makitra, практичні, цікаві, корисні та надихаючі?
Makitra - це ініціатива, яка покликана дослідити, розкрити та зробити доступними і практичними знання про якісне залучення волонтерів/ок для організацій та ініціатив, які борються за кращий світ.

За плечима ініціаторів Makitra 20 років безпосередньої роботи з волонтерами/ками, понад 1700 залучених волонтерів/ок, багаторічний досвід залучення у 4-ьох громадських організаціях України та Греції (ГУРТ, Національний екологічний центр України, Екодії, Greenpeace Греція), понад 30 тренінгів для ініціатив і організацій, які залучають волонтерів/ок, понад 200 проведених тренінгів для покращення компетенцій волонтерів/ок, 150 активностей, які ми зорганізували з волонтерами/ками, та координація проектів, які привносять позитивні зміни в суспільство, і, звісно ж, незлічена кількість недоспаних годин у якості координаторів волонтерів:)

Протягом 2018-2019 років Makitra реалізує експедицію країнами Європи та Азії, аби вивчити досвід залучення волонтерів/ок у різних організаціях. На основі зібраного матеріалу ми плануємо створити вільну онлайн базу знань та написати книгу про якісне залучення волонтерів/ок.

А зараз ми прагнемо ділитися власним і отриманим досвідом протягом експедиції через практичні вебінари.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини