Покарані двічі або Що загрожує засудженим в українських колоніях?

«Донецький Меморіал» разом з Донецьким прес-клубом проводить прес-конференцію на тему: «Покарані двічі або Що загрожує засудженим в українських колоніях?»

Захід відбудеться 19 грудня (пятниця) об 11.00 у конференц-залі Національної Спілки журналістів України за адресою: вул. Хрещатик, 27-А, 2 поверх.

Питання до обговорення:

  1. Ситуація з установами виконання покарань на Донбасі: які існують проблеми із забезпеченням життєдіяльності установ у зоні АТО та як вони вирішуються? чи є перспектива переведення засуджених та персоналу на територію, підконтрольну українській владі? З якими перешкодами стикається ДПтС в цьому процесі?

  2. Проблеми утримання в’язнів в інших регіонах країни: чому частішають випадки незаконної відмови у наданні тривалих побачень довічно засудженим? що відбувається з оплатою харчування засуджених? в чому полягають причини протестів засуджених по Україні, в тому числі у ВК-70, ВК-58, проблеми із в’язнями у ВК-55?

  3. Чи відповідає сучасна законодавча база, яка регулює пенітенціарну службу, європейським стандартам?

До участі запрошено представника Генеральної прокуратури України, міністерства юстиції України, комітету із законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та комітету з прав людини ВРУ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: в'язні пенітенціарна служба
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини