"Покемони реальніші за депутатів" - у Москві протестували проти "пакету Ярової"

Близько двох тисяч людей зібралися ввечері 9 серпня в московському парку "Сокольники" на мітинг проти антитерористичного пакету законів, які запропонувала депутат Держдуми Ірина Ярова.

Про це повідомляє телеканал "Дождь".

На мітингу виступили організатор акції Леонід Волков, блогер Антон Носик і голова Фонду боротьби з корупцією в Росії Олексій Навальний. За оцінкою Волкова, на мітинг прийшли близько трьох тисяч осіб.

На сторінці мітингу в Facebook раніше опублікований лист з департаменту регіональної безпеки і протидії корупції Москви, в якому говориться, що проведення мітингу було погоджено з кількістю учасників до тисячі чоловік.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін підписав запропоновані Яровою і сенатором Віктором Озеровим поправки на початку липня. Одна з них передбачає, що оператори повинні півроку зберігати інформацію, якою обмінюються абоненти, а також зміст дзвінків. Також закон посилює відповідальність за статтями про тероризм і екстремізм. Кримінальний кодекс доповнено статтею "неповідомлення про злочин", вік кримінальної відповідальності за деякі злочини знижений до 14 років, а відповідальність за заклики до терористичної діяльності і виправдання тероризму в Інтернеті стала жорсткішою.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини