Порошенко заявив, що підтримує ідею реєструвати іноземних агентів в Україні

Президент Петро Порошенко підтримує ідею ухвалення законопроекту про реєстрацію агентів впливу Російської Федерації.

Про це він сказав з трибуни парламенту 20 вересня під час виголошення щорічного послання до Верховної Ради, пише "Українська правда".

За словами Порошенка, "п’ята колона піднімає голову, намагається зібрати до купи різні свої шеренги, користуючись перевагами демократії, активізується в інформаційному просторі".

"Деякі телеканали, газети, інтернет-видання стали неприхованими рупорами російської пропаганди. Поділяю думку голови Верховної Ради про те, що в період виборів питання інформаційної безпеки є одним із головних, що частина нашого інформаційного поля так само окупована, як частина української території сьогодні. Отож я підтримую ідею законопроекту про реєстрацію агентів впливу держави-агресора РФ", – сказав президент.

При цьому він зазначив, що такий закон "жодним чином не вплине ані на громадянське суспільство, ані на медіа, ані на свободу слова".    

Як повідомлялось, 17 вересня на погоджувальній раді лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак заявив про ініціативу створення законопроекту про реєстрацію іноземних агентів в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Петро Порошенко цензура іноземний агент
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини