Потерпілі від насильства жінки-ВПО до півроку зможуть проживати в соціальному центрі під Києвом

Під Києвом відкрився Центр психосоціальної допомоги для жінок-переселенок, які постраждали від домашнього та ґендерного насильства. У центрі жінки та їхні діти можуть знайти притулок на термін до 6 місяців.

Про це Центру інформації про права людини повідомили у всеукраїнській благодійній організації "Конвіктус Україна", яка створила центр в рамках проекту "Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та ґендерно-орієнтованого насильства" спільно з громадською організацією "АЦ "Соціоконсалтинг".

Мета діяльності закладу – забезпечення притулком, надання комплексної допомоги жінкам-ВПО віком до 55 років, у тому числі з дітьми до 18 років, та створення умов для подолання наслідків насильства над ними.

Центр розташований поблизу Києва та надає допомогу жінкам-ВПО із Донецької та Луганської області. 

Аби потрапити до центру, жінка може самостійно подати звернення або її можуть направити різні заклади чи установи.

Термін перебування у закладі визначається індивідуально, але не може перевищувати 6 місяців від дня поселення.

Вікове обмеження для жінок - до 55 років, але за можливості жінки обслуговувати себе самостійно, може бути зроблене виключення для прийняття її до центру.

Також жінці потрібно мати медичну довідку з інформацією про обстеження на туберкульоз, шкірні хвороби, педикульоз. 

Крім того, не приймаються жінки у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, жінки з симптомами хвороби у гострому періоді, а також особи, які потребують постійного стороннього догляду і не в змозі самі себе обслуговувати.

"У нашому центрі може одночасно перебувати 15 осіб (жінки із дітьми). Наразі ми лише відкрились і в нас проживає одна жінка, на днях очікуємо ще 1 жінку з трьома дітьми", - зазначили у організації.

За більш детальною інформацією звертайтесь до "Конвіктус Україна" тел. 067 341 48 95 (з 10.00 до 18.00), або на електронну адресу dim.vpo@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: насильство домашнє насильство ґендер переселенці жінки
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини