Права людини в Криму: історії правозахисників, як працюють в екзилі і окупації

У середу, 27 березня, з 12:30 до 14:30 у Платформі культурних ініціатив "ІЗОЛЯЦІЯ" (Київ, вул. Набережно-Лугова, 8) у межах 16-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться презентація на тему “Права людини в Криму: історії правозахисників, як працюють в екзилі і окупації”.

У межах заходу буде представлено книгу зі спогадами кримських правозахисників, досвідом їхньої роботи до і після окупації. У книзі – два десятки особистих історій про минуле, теперішнє і майбутнє людей, які, навіть втративши дім, продовжують боротьбу за захист прав людини в Криму, а також тих, хто протистоїть репресіям, залишаючись в окупації.

Книга містить історії Ольги Аношкіної, Ескендера Барієва, Михайла Батрака, Олександри Дворецької, Адбурешита Джепарова, Лілії Гемеджи, Сергія Зайця, Синавера Кадирова, Еміля Курбедінова, Олени Луньової, Романа Мартиновського, Руслана Нечипорука, Валентини Потапової, Анни Рассамахіної, Дар’ї Свиридової, Ольги Скрипник та Віссаріона Асєєва, Ірини та Олександра Сєдових, Таміли Ташевої, Марії Суляліної, Володимира Чекригіна.

Учасники презентації:

  • Ірина Виртосу, авторка книги, журналістка Центру прав людини ZMINA;
  • Ане Тусвік Бонде, представниця Фонду Будинків прав людини (Осло, Норвегія);
  • Валерія Мезенцева, фотографиня, яка створила серію портретів кримських правозахисників і правозахисниць;
  • герої книги.

Модераторка: Тетяна Печончик, голова Центру прав людини ZMINA.

***

Книга з історіями кримських правозахисників була підготовлена Центром прав людини ZMINA в межах проекту  “Захисники прав людини: стандарти, мемуари та свідоцтва" за підтримки Фонду Будинків прав людини, який об'єднує правозахисні організації в різних країнах. Мережа Будинків прав людини охоплює 16 організацій в 11 країнах Східної та Західної Європи, Кавказу та Балкан. Фонд Будинків прав людини базується в Осло, має офіс у Женеві і представництва в Брюсселі і Тбілісі.

Захід організовано Центром прав людини ZMINA та Кримським домом прав людини.

Додаткова інформація за телефоном (067) 445-95-43 або на e-mail tp@humanrights.org.ua

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини