Правозахисна майстерня соціального перфомансу "Свідомі діяти"

Із 13 по 16 листопада МО "СТАН" влаштовує Правозахисну майстерню соціального перфомансу "Свідомі діяти" в освітньому домі "Хата-Майстерня" (с. Бабин, Івано-Франківська область). Дедлайн — 22 жовтня 2017 р.

Мета Правозахисної майстерні — сприяти діалогу та примиренню в українському суспільстві, протидіяти упередженням і дискримінації.

Учасники та учасниці:

  • ознайомляться із досвідом ефективного використання мистецьких практик з метою захисту прав людини, становлення діалогу в громадах, сприяння миру (власний досвід організації “СТАН”, та досвід світових мит(-ців/чинь)- акціоніст(-ів/ок), будуть мати змогу обмінятись своїм досвідом); 
  • розроблять спільний перфоманс до Міжнародного дня миру, 16 листопада. Перфоманс за методикою форум театру стане інтервенцією в простір Івано-Франківська;
  • оволодіють необхідними інструментами для поглиблення діалогу у своєму середовищі.

"Наша цільова аудиторія: активісти та активістки, митці та митчині, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб, люди різної національності та етнічного походження, представники та представниці різних спільнот зі своїм унікальним досвідом. Ми також відкриті для молоді шкільного віку, — говорить тренерка майстерні Олеся Архіпова, — У такому різноманітному колі ми спробуємо усвідомити, хто такий активіст, його призначення та інструменти дій”.

Щоб взяти участь у Правозахисній майстерні соціального перфомансу “Свідомі діяти” заповніть анкету за посиланням до 22 жовтня (включно). Про результати відбору організатор(к)и повідомлять не пізніше 24 жовтня. 

Участь у майстерні є безкоштовною. Учасників та учасниць забезпечать трансфером із вокзалу Івано-Франківська до села Бабин, у “Хату-Майстерню”, житлом і харчуванням. Витрати на дорогу до Івано-Франківська компенсуються у розмірі до 500 грн. Якщо ви потребуєте більшої компенсації, зверніться до координаторки майстерні Юлії Сінькевич за номером, що вказаний нище.

Майстерня “Свідомі діяти” є частиною проекту "Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України", який реалізовує ГО "Молодіжна організація "СТАН".

Більше інформації на сторінці події Facebook

Додаткова інформація за телефоном: (095) 80-69-610 Юлія Сінькевич — координаторка майстерні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини