Правозахисники та прикордонники розробили порядок в'їзду до Криму

Державна прикордонна служба України спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини розробили порядок в'їзду і виїзду з півострова.

Як повідомляє портал "Крим. Реалії", прес-секретар українського прикордонного відомства Олег Слободян на прес-конференції в Києві заявив, що проект передано на розгляд уряду.

"Проект документа пройшов узгодження в Мін'юсті та був поданий на розгляд уряду. Остаточний варіант після обробки відповідними управліннями Кабінету міністрів України був винесений на розгляд урядового комітету", – розповів Слободян.

За його словами, комітет розглянув проект на початку березня і дав рекомендації з доопрацювання деяких питань. Зараз доопрацювання продовжується, і прес-секретар висловив сподівання, що у часі воно не затягнеться.

Після анексії Криму Росією в березні 2014 року між материковою Україною і півостровом утворилася формальна адміністративна, але фактично – справжня межа. Територію оголошено тимчасово окупованою.

Нагадаємо, з 27 грудня "Укрзалізниця" з міркувань безпеки припинила сполучення з півостровом та скасувала міжнародні потяги. Поїзди кримського напрямку зараз доїжджають до Новоолексіївки та Херсона. Автобусне сполучення також припинено. На думку правозахисників Кримської польової місії з прав людини, рішення про припинення сполучення суперечить Конституції України, оскільки суттєво обмежує права людини і громадянина.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: анексія окупація сполучення
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини