Прес-конференція «Покинуті діти: що приховують зачинені двері інтернатів»

У п'ятницю, 17 травня, о 12:30 в інформаційному агентстві УНІАН (м. Київ, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція на тему: «Покинуті діти: що приховують зачинені двері інтернатів», присвячена умовам утримання дітей в інтернатах, проблемі реформування інтернатної освіти, соціалізації випускників інтернатів та роботі національного превентивного механізму.

Під час прес-конференції журналісти зможуть познайомитися з історією ромського хлопчика Стаса Деметра - живою ілюстрацією доль десятків тисяч випускників інтернатів в Україні.

Також будуть представлені дані моніторингу дотримання прав клієнтів у закладах постійного перебування Міністерства соціальної політики України, проведеного Харківським інститутом соціальних досліджень.

Учасники:

Андрій Черноусов, директор Асоціації незалежних моніторів;

Наталія Козир, координатор проектів Благодійного фонду «Розвиток» (м. Мукачеве), голова комітету з питань захисту прав дітей, попередження насильства в сім'ї та запобігання торгівлі людьми в громадській раді з дотримання прав людини при Мукачівському виконавчому комітеті;

Мирослава Пилипчинець, юрист і волонтер Благодійного фонду «Розвиток»;

Стас Деметр, випускник Домбоковської школи-інтернату;• Роман Романов, керівник програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».

Модератор – Тетяна Печончик, голова Центру інформації про права людини.

Додаткова інформація за телефоном: (067)445-95-43.
Реєстрація ЗМІ на місці за редакційними посвідченнями.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: діти дискримінація інтернат
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини