Прес-конференція "Системні порушення прав засуджених"

2 лютого 12:00 у інформагентстві "Інтерфакс-Україна" (Київ, вул. Рейтарська, 8/5а) відбудеться прес-конференція Харківської правозахисної групи  на тему "Системні порушення прав засуджених".

За результатами візитів працівників Харківської правозахисної групи до установ виконання покарань № 25, №100 (Харківська область), №70 (Бердичів Житомирської області), №58 (Ізяслав Хмельницької області) та інших виявлені системні та масові порушення трудових прав засуджених (зокрема, відсутність офіційного закріплення трудових відносин із засудженими, відсутність реєстрації працюючих засуджених у відповідних органах – податковій інспекції, пенсійному фонді тощо), права на звернення, права на кореспонденцію, права на зв’язок із зовнішнім світом та інші. Засуджені піддаються незаконним заходам дисциплінарного впливу.

Під час прес-конференції правозахисники представлять докази на підтвердження вказаних порушень прав людини: відео, копії документації виробництва в установах виконання покарань та підприємствах при них, інтерв’ю із засудженими та інші документи. На превеликий жаль, адміністрація деяких установ виконання покарань переслідує засуджених, які спілкувалися з працівниками ХПГ.

На прес-конференцію запрошені співробітники Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини, Державної пенітенціарної служби України та Генеральної прокуратури України. 

Учасники:

Олександр Павличенко, заступник директора Харківської правозахисної групи

Анна Литвин, адвокат Центру стратегічних справ Харківської правозахисної групи

Геннадій Токарев, адвокат, директор Центру стратегічних справ Харківської правозахисної групи

Представник Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини

Представник Державної пенітенціарної служби України 

Контакти: Олександр Павличенко upacupic@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Харківська правозахисна група колонія засуджений
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини