Прес-конференція на тему розслідування злочинів на Євромайдані

18 лютого об 11:00 у інформагентстві "Укрінформ" (Київ, вул. Б. Хмельницького 8/16) відбудеться прес-конференція на тему "Непокаране зло зростає".

Під час прес-конференції буде презентовано висновки Громадської Комісії з розслідування та попередження порушень прав людини в Україні, які були зроблені в процесі підготовки “Чорної Книги порушень прав людини в Україні” (задокументовані факти порушень під час подій Євромайдану).

Також буде представлено інформацію про склад та плани роботи тимчасової слідчої комісії ВР з питань розслідування злочинів, скоєних під час Євромайдану.

"Першочергове завдання упорядкування "Чорної Книги" — зафіксувати й узагальнити якнайбільше свідчень про порушення прав людини з метою інформування українських громадян та міжнародної спільноти. Матеріали Книги мають стати в нагоді українським і міжнародним органам правосуддя, які розслідуватимуть злочини проти людяності, скоєні під час мирних акцій протесту", – говорить голова Громадської комісії Володимир Василенко.

Громадські активісти та адвокати розкажуть, на якій стадії перебуває розслідування злочинів, скоєних під час Революції Гідності, та наскільки ефективно працюють органи МВС та ГПУ у цьому напрямку.

У прес-конференції візьмуть участь:

Володимир Василенко – доктор юридичних наук, професор, суддя Міжнародного Кримінального Трибуналу з колишньої Югославії (2002-2005), Представник України в Раді ООН з прав людини (2006-2010), голова Громадської Комісії з розслідування та попередження порушень прав людини в Україні;

Ігор Луценко – народний депутат України, ініціатор створення тимчасової слідчої комісії ВР з питань розслідування злочинів під час Євромайдану, активіст Громадського сектора Євромайдану;

Володимир В’ятрович – директор Українського інституту національної пам’яті, член Громадської Комісії з розслідування та попередження порушень прав людини в Україні;

Євгенія Закревська – адвокат родин Небесної сотні;

Павло Дикань – адвокат родин Небесної сотні;

Олег Слабоспицький - активіст Громадського сектору Євромайдану, координатор кампанії "Непокаране зло зростає";

Акредитація на місці. Детальна інформація за телефоном: 066 342 13 88

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: злочини проти людяності Євромайдан прес-конференція
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини