Прес-конференція "Психлікарні та психоневрологічні інтернати: тортури замість допомоги"

22 жовтня о 10:30 в УНІАН (Київ, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція на тему: "Психлікарні та психоневрологічні інтернати: тортури замість допомоги".

Тортури замість догляду та медичної допомоги застосовують до пацієнтів у психіатричних лікарнях та психоневрологічних інтернатах.

Підопічні Городнянського психоневрологічного інтернату для жінок недоглянуті, у багатьох величезні пролежні. Люди лежать на мокрих пелюшках, практично вся підлога в кімнатах просочена сечею. Памперси є, але лежать на складі запаковані.

Пацієнтки Любецького психоневрологічного інтернату вже кілька років не виходили на вулицю – у відділенні для важкохворих немає пандуса для візків.

Хворі, які перебувають у Левоньківській психіатричній лікарні, знаходяться там десятки років, сплять на брудній білизні та потерпають від недоїдання.

Така ситуація притаманна не лише закладам Чернігівської області, де побували монітори Національного превентивного механізму.

В яких умовах живуть пацієнти психлікарень та підопічні психоневрологічних інтернатів та як змінити ситуацію, розкажуть:

Тетяна Печончик, моніторка НПМ, ГО "Центр інформації про права людини"

Сергій Буров, монітор НПМ, ГО "Март"

Ірина Сергієнко, представниця Департаменту з питань реалізації Національного превентивного механізму Офісу Уповноваженого ВР з прав людини

Володимир Шурдук, психіатр, представник Департаменту з питань реалізації Національного превентивного механізму

Журналістам будуть надані фотоматеріали.

Контактна особа – Надя Колесникова, 067 661 80 30, nk@humanrights.org.ua

Організатор – Центр інформації про права людини за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини