“Донбас, якого ти не знав”: правда, що об’єднує

21 грудня (п’ятниця) о 10:00 відбудеться прес-конференція "Донбас, якого ти не знав": правда, що об’єднує" (ІА "Укрінформ", вул. Хмельницького, 8/16, зала 1).

Захід проводять ГО "Міжнародний центр допомоги", Міністерство інформаційної політики. Інформаційний партнер – ГО "Донецький прес-клуб".

Під час заходу відбудеться презентація книжки "Донбас, якого ти не знав", яку написав священик та громадський активіст Сергій Косяк. Це видання – перша частина, яка представлена у вигляді щоденника, де донеччанин описував трагічні події в Донецьку, починаючи з 20 лютого 2014 року.

Учасники прес-конференції поділяться своїми свідченнями про події того часу в Донецьку: що насправді робилося в місті, чого не показували українські центральні медіа? Чи актуально й досі згадувати про події 2014-го? Чи стане поширення правди про ситуацію на Донбасі на заваді подальшим маніпуляціям, які вносять розкол в українське суспільство?

Про те, чи сприятиме видання "Донбас, якого ти не знав" порозумінню та згуртуванню українців з різних куточків країни у боротьбі із зовнішнім ворогом, говоритимемо із:

  • завідувачем сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу Міністерства інформаційної політики України Віктором Литвиновим;
  • муфтієм мусульман України шейхом Саідом Ісмагіловим;
  • протестантським священиком, громадським активістом, автором книжки-щоденника "Донбас, якого ти не знав" Сергієм Косяком; 
  • громадським діячем, вченим-релігієзнавцем, в'язнем терористичного угруповання "ДНР" Ігорем Козловським;
  • співачкою та громадською діячкою Русланою Лижичко.

Також запрошені представники інших конфесій, церков та громадських організацій – учасники молитовного марафону "За мир, любов та цілісність України", який відбувався у Донецьку у 2014 році.

 

Додаткова інформація та реєстрація на захід: pclubdn@gmail.com, 066 224 36 55 Тетяна Строй (Донецький прес-клуб).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини