Презентація кампанії "Дискримінація обмежує. Протидій!"

25 квітня о 14:45 на Софійській площі у Києві відбудеться презентація інформаційно-просвітницької кампанії "Дискримінація обмежує. Протидій!" в рамках Фестивалю соціальних інновацій Ucrazyans.

Завдання організаторів Фестивалю – інтернет-видання Platfor.ma за підтримки міжнародної організації Pact Inc – зібрати разом тих представників громадянського суспільства, які своїми світлими ідеями дійсно рухають Україну вперед, та розповісти про них. Адже саме такі проекти роблять свої маленькі справи, що в підсумку покращують життя величезної країни: вигадують, як переробити пластик на корисні речі, шукають загублені велосипеди, їздять у Східну Україну з культурними місіями, допомагають переселенцям і знімають фільми про захист прав людини… Або через нестандартні, креативні форми відкривають іншим очі на проблему дискримінації і вчать із нею боротися.

"Ідея нашої антидискримінаційної кампанії доволі проста. Побачити проблему – це наполовину її вирішити. Тож ми розказуємо, що таке дискримінація і чому вона стосується саме вас. Приходьте!" - зазначає Назарій Боярський, співголова Коаліції з протидії дискримінації в Україні.

Під час презентації відвідувачі зможуть дізнатись, що таке дискримінація і як вона проявляється, як захистити себе, друзів чи родичів, якщо вони стикнулись із обмеженням своїх прав. А можливо – і самим долучитись до реалізації кампанії в Україні!

Презентацію проводять Коаліція з протидії дискримінації в Україні та Центр інформації про права людини за підтримки МФ "Відродження" та Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Юлії Милої 050 515 07 44, ym@humanrights.org.ua 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: дискримінація кампанія Фестиваль соціальних інновацій Ucrazyans
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини