Презентація книги "Універсальний дизайн: практичні поради для кожного"

26 квітня з 15:00 до 15:45 на "Книжковому арсеналі" (Мистецький арсенал, Київ, Лаврська, 12) в залі малих книгарень та видавців буде презентовано книгу "Універсальний дизайн: практичні поради для кожного".

Автори збірки Ірина Виртосу та Тетяна Печончик (Центр інформації про права людини) дізналися, здається, усе про принципи універсального дизайну та критерії доступності у різних сферах життя, та розповіли про це у книзі.

"Універсальний дизайн - це не тільки про комфортне місто, це філософія безпечного і комфортного простору, сервісу, взаємин". Як створити такий простір, розкажуть авторки видання та їх гості.

У книзі містяться поради для українських роботодавців, власників установ, політиків, журналістів та громадських діячів щодо того, яким чином вони можуть сприяти впровадженню цього світового досвіду та робити середовище більш дружнім, зручним і безпечним для усіх категорій громадян.

Ця книга стала результатом Спільної Програми "Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні", що впроваджується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), Міжнародною організацією праці (МОП) у партнерстві з Міністерством соціальної політики України та Національною асамблеєю інвалідів України.

Більше про універсальний дизайн ви зможете дізнатися на сайті.

Приєднатися до події на Фейсбуці можна тут.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини