Презентація доповіді "Адвокати в окупації"

У четвер, 20 грудня, з 10:00 до 11:00 в Українському кризовому медіа-центрі (Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться презентація доповіді "Адвокати в окупації", підготовленої Українською Гельсінською спілкою з прав людини в партнерстві з Регіональним центром з прав людини, адвокатами з окупованих територій України та адвокатами-переселенцями.

До Дня адвокатури України буде презентовано перше в Україні дослідження щодо ситуації із дотриманням прав адвокатів в умовах збройного конфлікту за період 2014–2018 років.

Під час заходу будуть представлені цифри, факти та власний досвід окремих адвокатів щодо стану інституту адвокатури на окупованих територіях, а також ситуація із захистом професійних прав адвокатів з окупованих територій з боку органів адвокатського самоврядування України.

Учасниками брифінгу також будуть озвучені рекомендації щодо поліпшення ситуації із дотриманням гарантій адвокатської діяльності в умовах збройного конфлікту.

Учасники прес-брифінгу:

Олександр Павліченко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини;

Роман Мартиновський, адвокат, експерт Регіонального центру прав людини;

Лілія Гемеджі, правозахисниця та адвокат з Криму;

Ольга Семенюк, адвокат, внутрішньо переміщена особа з тимчасово окупованих територій на сході України.

До участі в заході запрошуємо представників ЗМІ, органів влади, неурядових організацій, посольств та міжнародних структур.

Реєстрація учасників на місці. Проходитиме трансляція прес-брифінгу онлайн, зокрема з англійським перекладом на сайті УКМЦ: http://uacrisis.org/.

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання, будь ласка, звертайтеся до Кирила Сидорчука, менеджера з адвокації та PR (Українська Гельсінська спілка з прав людини, програма USAID "Права людини в дії"), за телефоном (063) 205-47-00 чи електронною адресою k.sydorchuk@helsinki.org.ua.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини