Презентація посібника “Безпека громади: пошук спільних рішень”

Неосвітлені вулиці, компанії молодиків горланять уночі під вікнами, безпритульні собаки, часті крадіжки. Все це знайомо українцям, але як цьому зарадити? 

Мешканці можуть безпосередньо впливати на безпеку свого району. Разом з поліцією та місцевою владою подібні проблеми можна усунути. Втім, навіть активні громадяни часто не знають, як вирішувати проблеми безпеки.

Експертний центр з прав людини підготував посібник "Безпека громади: пошук спільних рішень". Він навчить громадськість, поліцію та місцеву владу у взаємодії створювати безпечне середовище. У виданні зібрані алгоритми дій для різних проблем безпеки, рекомендації для роботи поліції та органів місцевого самоврядування з населенням, більше 40 описів іноземного та українського досвідів безпекових ініціатив.

Презентація посібника відбудеться 10 жовтня о 17.30 за адресою: м. Київ, Спортивна площа, 1А, (креативний простір Creative Quarter, бізнес-центр "В" Gulliver). На ній говоритимуть про прогалини в навчанні поліції та про те, що треба знати мешканцям, аби в громадах стало безпечно.

Під час заходу планується експертне обговорення шляхів підвищення безпеки в українських громадах. Зокрема, буде представлено успішні практики роботи правоохоронних органів з населенням.

Спікери:

Іван Варченко, радник міністра внутрішніх справ України;

Юрій Бєлоусов, виконавчий директор Експертного центру з прав людини;

Уляна Шадська, керівниця програми "Права людини у громаді" Експертного центру з прав людини;

Катерина Бєлугіна, керівниця відділу Community policing Департаменту патрульної поліції НПУ.

Якщо ви бажаєте взяти участь у заході, заповніть до 9 жовтня форму реєстрації: http://bit.ly/2DUywZT 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини