Презентація рекомендацій для законодавства України у сфері правосуддя та ресоціалізації щодо дітей у конфлікті з законом

13 лютого 2019 року об 15:00 у приміщенні Правового клубу "PRAVOKATOR. Київ" (вул. Дмитрівська, 80) відбудеться обговорення рекомендацій представників державних відомств, громадських організацій, чиї повноваження або діяльність пов’язані зі сферою правосуддя та ресоціалізації щодо дітей у конфлікті з законом.

Презентація розпочнеться з короткого прес-брифінгу і далі проходитиме у формі дискусії.

Захід проводиться з метою представлення та проведення консультацій щодо експертних напрацювань представників громадянського суспільства, науковців та інших фахівців, які мають відповідний практичний досвід роботи у сфері захисту прав дитини, правосуддя та ресоціалізації дітей у конфлікті з законом.

Після проведеної дискусії оновлений документ, що містить рекомендації з урахуванням результатів консультацій, буде передано Міжвідомчій координаційній раді з питань правосуддя щодо неповнолітніх та поширено серед усіх зацікавлених осіб, установ та організацій.

Рекомендації були розроблені в межах проекту громадської організації MART і Гельсінського Фонду з Прав Людини (Варшава) у партнерстві з Освітнім домом прав людини – Чернігів та Міністерством юстиції України "Розвиток системи правосуддя та ресоціалізація щодо дітей у конфлікті з законом в Україні" за фінансової підтримки програми RITA та Фонду Домів Прав Людини (Осло).

Проект спрямовано на досягнення цілей, що передбачені планом дій з Національної стратегії у сфері прав людини. Зокрема, проект сприятиме запровадженню ефективної системи правосуддя щодо дітей у конфлікті з законом в Україні з урахуванням міжнародних стандартів та побудови системи ресоціалізації неповнолітніх порушників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини