Презентація результатів другої хвилі дослідження "Що українці думають та знають про права людини"

10 грудня, у Міжнародний день захисту прав людини, о 10:30 в інформаційному агентстві УНІАН (м. Київ, вул. Хрещатик 4) відбудеться презентація результатів другої хвилі масштабного соціологічного дослідження "Що українці думають та знають про права людини: оцінка змін (2016-2018)".

Які права є найбільш важливими для українців і що вони роблять для захисту своїх прав? Чи готові люди поступитися державі частиною своїх прав і свобод заради матеріального благополуччя? Як змінилася ситуація з дотриманням прав людини після Євромайдану? Чи можна, на думку громадян, катувати ворогів? Як люди ставляться до самосуду? Наскільки населення готове виправдовувати обмеження прав вразливих груп?

Ключові спікери:

  • Ірина Бекешкіна, директорка Фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва;
  • Маркус Бранд, керівник групи проектів з демократичного врядування Програми розвитку ООН в Україні;
  • Тетяна Печончик, голова правління Центру інформації про права людини;
  • Володимир Яворський, експерт Центру інформації про права людини.

 Довідка

Дослідження проведене Фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва та "Юкрейніан соціолоджі сервіс" на замовлення ПРООН в Україні та у співпраці з Центром інформації про права людини. Участь в опитуванні взяли 1 998 респондентів по всій Україні.

Акредитація ЗМІ до 9 грудня 2018: Тетяна Шебуренкова, спеціалістка зі зв’язків з громадськістю Проекту ПРООН в Україні "Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини", +380977217673, tetiana.sheburenkova@undp.org

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини