Презентація результатів опитування "Що державні службовці знають та думають про права людини"

17 травня о 11:45 в офісі Національного агентства України з питань державної служби (м. Київ, вул. Прорізна, 15) відбудеться презентація результатів опитування "Що державні службовці знають та думають про права людини", проведеного в межах другої хвилі масштабного соціологічного дослідження "Що українці думають та знають про права людини: оцінка змін (2016–2018)".

Які права є найбільш важливими для державних службовців та як вони відстоюють свої права? Що державні службовці вважають головною метою своєї роботи? Наскільки вони готові виправдовувати обмеження прав певних соціальних груп? Що буде зроблено для того, аби права людини завжди були невід’ємною частиною роботи державних чиновників?

Під час прес-конференції представники Національного агентства державної служби, Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН), експерти Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та громадської організації "Центр прав людини ZMINA" презентують результати дослідження та прокоментують плани щодо поглиблення знань державних службовців про права людини.

Спікери:

Костянтин Ващенко, голова Національного агентства державної служби України;

Дафіна Ґерчева, постійна Представниця ПРООН в Україні; 

Тетяна Печончик, голова правління ГО "ZMINA: центр прав людини";

Андрій Сухарина, експерт Фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва.

Акредитація ЗМІ:

Тетяна Шебуренкова, спеціалістка зі зв’язків з громадськістю, ПРООН: +38 097 721 76 73 або tetiana.sheburenkova@undp.org. Для участі в прес-конференції із собою необхідно мати посвідчення особи.

Довідкова інформація. Соціологічне опитування проведене Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва на замовлення ПРООН та у співпраці із ГО "ZMINA: центр прав людини". Опитування державних службовців відбувалося в межах другого масштабного дослідження про те, як українці розуміють права людини. Перше дослідження було проведено у 2016 році. Ініціатива підтримується в рамках проекту ПРООН "Права людини для України" за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Більше інформації про ПРООН: http://www.ua.undp.org.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини