Прийом заявок на участь у проекті "Інтеграція ВПО в місцеві громади. Навчальна програма в Німеччині"

Міжнародний центр перспективних досліджень розпочинає прийом заявок на участь у проекті "Інтеграція ВПО в місцеві громади. Навчальна програма в Німеччині". Дедлайн – 4 червня 2018 року. 

Міжнародний центр перспективних досліджень у співпраці з Cultural Vistas (Німеччина) та за підтримки  Міністерства закордонних справ Німеччини розпочинає проект з підтримки українських активістів та експертів, які залучені до інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у місцеві громади в Україні.  З цією метою 13 учасників з різних регіонів України, які будуть обрані на основі конкурсного відбору, відвідають шестиденний навчальний тренінг у м. Берлін та отримають змогу вдосконалити навички зі стимулювання інтеграції ВПО у приймаючі громади.

Учасники програми отримають змогу ознайомитися з досвідом німецьких колег у питаннях подолання несприйняття, стереотипів, непорозумінь та розробити свої власні рішення щодо покращення інтеграції ВПО у відповідності до українського контексту. Крім того, навчальна програма передбачає вивчення німецької моделі возз’єднання 1990-1991 рр. та імплементацію рішень, які були направлені на об’єднання двох соціополітичних культур (Східна та Західна Німеччина) тих часів.

Термін проходження навчання в Німеччині: вересень 2018 року.

Після повернення до своїх громад в Україні учасники повинні будуть організувати заходи з залученням ВПО та представників приймаючих громад задля обговорення набутого досвіду та пошуку шляхів подолання викликів, з якими стикаються ВПО в Україні.

Мова тренінгів: англійська, німецька. Синхронний переклад на українську забезпечується.

Транспортні витрати, а також витрати на проживання покриваються організаторами програми.

Для участі в проекті необхідно:

- бути залученим до процесу інтеграції ВПО у місцеві громади; брати участь у проектах, спрямованих на покращення інтеграції ВПО; активно цікавитись та досліджувати дану тематику; прагнути покращити ситуацію із взаємодією ВПО та приймаючими громадами в Україні;

- володіти англійською мовою на базовому розмовному рівні;

- мати діючий біометричний закордонний паспорт. В іншому випадку – учасник матиме самостійно пройти процедуру отримання візи до Німеччини;

- надіслати резюме та мотиваційний лист з обґрунтуванням Вашої зацікавленості у програмі та описом відповідного досвіду на адресу електронної пошти office@icps.com.ua.

Обмеження щодо участі в програмі: учасниками проекту не можуть бути державні службовці та представники місцевої влади.

Кінцевий термін подачі заявок: 4 червня 2018  року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини