“Приватбанк” виграв у Росії суд за активи в Криму

Постійна палата третейського суду в Гаазі офіційно оприлюднила часткове арбітражне рішення на користь "Приватбанку" у справі проти Російської Федерації.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Арбітражний суд визнав, що він має юрисдикцію щодо всіх вимог "Приватбанку" проти Росії.

"Суд визнав, що Російська Федерація порушила свої зобов’язання за двосторонньою угодою про заохочення та взаємний захист інвестицій, незаконно експропріювавши активи "Приватбанку" в Криму, і що "Приватбанк" має право на відшкодування за таку експропріацію в повному обсязі", – йдеться в повідомленні. 

Під питанням залишається розмір відшкодування, яке має бути сплачено "Приватбанку" за незаконні дії РФ, його перенесли на наступний етап арбітражного розгляду. У прес-службі банку повідомили, що прагнуть отримати відшкодування в розмірі понад 1 млрд доларів США.

Гаазький арбітраж розглядає ще низку подібних позовів від компаній, пов'язаних із колишніми акціонерами "Приватбанку", зокрема "Укрнафти" і ТОВ "Стабіл", що втратили в Криму нафтобізнес, і екс-голови правління "Приватбанку" Олександра Дубілета й 18 компаній, які втратили в Криму активи у сфері нерухомості. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: суд власність бізнес
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини