Про порушені права з боку Росії тепер можна поскаржитися Мін'юсту України

Міністерство юстиції України опублікувала анкету та методичні рекомендації для людей, які постраждали від порушення їх прав Російською Федерацією в окупованому Криму та Донбасі.

Відповідну заяву розповсюдила прес-служба відомства.

Таке опитування мають проводити неурядові організації, вищі навчальні заклади та інші установи для збору інформації безпосередньо від громадян України, чиї права відповідно до Конвенці про захист прав людини і основоположних свобод були порушені Росією.

Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) буде використовувати інформацію при підготовці чергової міждержавної заяви "Україна проти Російської Федерації". 

Наведення таких фактів та підтвердження їх відповідними свідченнями конкретних осіб значно підсилять позицію уряду в ЄСПЛ, зазначають у міністерстві. Анкету можна завантажити за цією адресою.

Раніше стало відомо, що юристи безкоштовно допомагають відсудити у Росії компенсації за втрачені життя та майно. Експерти зауважують, що у постраждалих українців є великі шанси на те, аби виграти справи в Європейському суді. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Росія війна АТО ЄСПЛ Міністерство юстиції
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини