Програма з прав людини LabCitoyen (Франція)

Посольство Франції в Україні та Французький Інститут оголошують конкурс на участь у програмі LabCitoyen-2018. Тематика програми присвячена освіті та правам людини. На учасників чекає навчальна подорож до Франції 1-9 липня 2018 року. Перебування та проїзд учасників забезпечують організатори. Дедлайн - 5 квітня 2018 року.

В рамках програми кожного року близько п’ятдесяти активних молодих громадян з п’яти континентів – франкофілів, що вивчають французьку мову, віком від 20 до 26 років, запрошують до Франції, щоб протягом декількох днів разом поміркувати над важливими темами міжнародного значення під час серії конференцій та дискусій.

Французький інститут пропонує таку тему для LabCitoyen-2018: "Освіта та Права Людини". Цьогорічний захід буде цікавим, насамперед, для молоді, залученої до громадської діяльності (освітньої, культурної тощо) на місцевому рівні. Навчальна подорож відбудеться 1-9 липня 2018 року, перший день – прибуття учасників, останній – їх від’їзд; перебування та проїзд учасників повністю беруть на себе Французький інститут та Посольство Франції в Україні.

Тематика цьогорічної програми буде стосуватися, зокрема, таких питань:

  • Освіта та розвиток: боротьба з безграмотністю, усунення нерівностей, набуття жінками самостійності, посилення соціальної єдності суспільства.
  • Освіта та охорона здоров’я.
  • Освіта з прав людини: боротьба проти расизму, рівність чоловіків та жінок,
  • громадянська відповідальність, права дітей.
  • Освіта та доступ до роботи: навчання та професійна підготовка, франкофонія, освіта для дорослих.
  • Зміцнення освітніх систем: державна політика та національні стратегії, інновації у фінансуванні освіти.

Вимоги до кандидатів:

  • вік від 20 до 26 років;
  • спроможність підтвердити володіння французькою мовою (диплом DELF B1 або будь-який інший диплом або сертифікат, що відповідає цьому рівню)
  • громадська активність (обов’язкова участь у громадській, гуманітарній профспілковій діяльності або робота у рамках асоціації) з питань, пов’язаних з Освітою та Правами Людини.
Заявки потрібно надсилати французькою мовою (резюме та мотиваційний лист щодо вашої громадської діяльності у галузі освіти та прав людини) на електронну адресу nadiia.davydiuk@diplomatie.gouv.fr до 5 квітня 2018 року.
 
 
З іншими анонсами ознайомтесь на сторінці Центру інформації про права людини у розділі "Анонси"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини