Проект IT-освіти для демобілізованих військовослужбовців

У вересні в Харківському національному університеті радіоелектроніки стартує новий проект IT-освіти для демобілізованих військовослужбовців "IT-рекрут".

Для участі у проекті необхідно подати попередню заявку за посиланням.

У рамках проекту бійці, що повернулися із зони АТО, безкоштовно зможуть отримати професію тестувальника програмного забезпечення.

Основні завдання проекту:

- створення "майданчика" для ресоціалізації військовослужбовців, їх перекваліфікації, отримання ними додаткових конкурентних переваг на ринку праці;

- здобуття військовослужбовцями навичок, необхідних для отримання посади молодшого спеціаліста (junior) із забезпечення якості програмного забезпечення (тестувальника);

- привернення уваги громадськості до проблем демобілізованих військовослужбовців.

Під час курсу слухачам також будуть надані базові знання технічної англійської мови, а після закінчення навчання вони отримають сертифікат та можливість пройти співбесіду та стажування в IT-компаніях Харкова.

Проект створено за підтримки Харківської обласної державної адміністрації, співорганізаторами проекту виступають IT-workspace та креативний простір "IT Hub NURE" Харківського національного університету радіоелектроніки та Харківська обласна спілка "Молодіжні Ініціативи".

Телефон для довідок: 057 705 06 14.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини