Публічні дискусії на тему "Виборча реформа по-справжньому"

У кількох містах України відбудуться публічні дискусії на тему "Виборча реформа по-справжньому".

Як відомо, коаліційна угода парламентської більшості  передбачає запровадження пропорційної виборчої системи з відкритими списками для проведення парламентських та місцевих виборів, а також вибори міських голів великих міст у два тури за принципом абсолютної більшості. Водночас за перші 100 днів роботи нового парламенту не було зроблено суттєвих кроків щодо виборчої реформи.

Тому під час заходу експерти "Реанімаційного пакету реформ" презентують концепцію нової редакції Закону “Про вибори народних депутатів України” і Закону “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”.

Також разом із народними депутатами-мажоритарниками, депутатами місцевих рад, представниками політичних партій і громадських організацій вони обговорять актуальні законодавчі новації для підготовки і проведення виборів відповідно до міжнародних демократичних стандартів.

Публічні дискусії відбудуться у Вінниці та Харкові - 17 березня, у Дніпропетровську - 18 березня, у Чернівцях - 19 березня, у Луцьку - 31 березня.

Подробиці - тут.

Захід проводиться групою неурядових організацій у складі Громадянської мережі ОПОРА, Українського незалежного центру політичних досліджень та "Інтерньюз-Україна" за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: законопроект вибори депутат відкриті списки
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини