Ректор, який “заганяв” студентів на молебен, отримав Державну премію “за соціальний прогрес”

Петро Порошенко нагородив ректора Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Віктора Андрущенка Державною премією в галузі науки за "Цивілізаційний вибір України і соціальний прогрес".

Про це йдеться на сайті президента України.

Минулого року Віктор Андрущенко отримав антипремію "Дискримінатор року" – його підлеглі змусили студентів університету йти на урочистий молебень з нагоди Дня вчителя замість занять. Правозахисники наголошували, що така вимога порушує положення Конституції України.

Розмір премії становить 270 тисяч гривень. Нагородження відбулося 19 травня. На подію звернула увагу журналістка Єлизавета Кузьменко на своїй сторінці у Facebook.

"Так, це той самий керівник гомофобної Ганни Турчинової. Так, це той самий ректор університету, який заганяв студентів на молитву замість пар. З іншого боку, в цій же номінації шанований Мирослав Попович (посмертно). Так і живемо між цивілізаційним вибором і "традиційними цінностями", – написала вона.

Нагадаємо, раніше близько десяти правозахисних організацій вимагали звільнити декана Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Ганну Турчинову за публічні антиконституційні, гомофобні та дискримінаційні висловлювання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Петро Порошенко премія гомофобія ЛГБТ
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини