Порошенка на акції закликатимуть створити Координаційну раду для звільнення заручників

13 березня о 14.00 біля адміністрації президента (Київ, вул. Банкова, з боку вул. Інститутської) відбудеться акція родичів українських політв'язнів і військовополонених з вимогою створити Координаційну раду з питань звільнення заручників при АП.

Акцію "Президенте, підпиши" її учасники ініціюють, аби нагадати президенту про обіцянку створити єдиний координаційний орган для пошуку шляхів звільнення заручників, а також підписати указ про його створення.

Нагадаємо, ідею створення Координаційної ради з питань звільнення заручників Кремля, яку запропонував політв'язень Володимир Балух у своєму листі до президента, Петро Олексійович підтримав 8 червня 2018 року під час зустрічі з родинами політв'язнів та військовополонених в АП. Глава держави публічно підтримав створення такої ради і доручив опрацювати це питання та підготувати відповідний указ. До сьогодні адміністрація президента не надала жодної відповіді на запити родичів заручників Кремля стосовно виконання цього доручення президента, а питання системного підходу до вирішення проблеми залишається в державі невирішеним.

Організатори: Об'єднання родичів політв'язнів Кремля, рідні військовополонених.

Контакти організаторів: 0731853811 (Ігор Котелянець, голова Об'єднання родичів), relativespp@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини