Росія відправлятиме “проблемних” дітей до військово-патріотичних таборів

У Росії неповнолітніх, "схильних до скоєння правопорушень", відправлятимуть "у табори військово-патріотичної спрямованості".

Про це повідомляє ТАСС.

Новий метод перевиховання дітей запропонував секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев. За його словами, це питання вже остаточно вирішили чиновники. Також у країні відтепер почали діяльність робочі групи з вироблення додаткових заходів щодо попередження, припинення і розкриття злочинів, пов'язаних з маніпулюванням свідомістю неповнолітніх через соціальні мережі.

У російських школах задля перешкоджання такого впливу додатково встановлять контент-фільтри, що запобігають доступу до інформації, яка несумісна "з цілями і завданнями освіти і виховання".

"Проведена профілактична робота дозволила знизити майже на 18% кількість групових злочинів, скоєних неповнолітніми, а також на 20% – кількість злочинів, скоєних ними в групі спільно з дорослими", – констатував Патрушев. 

Як відомо, про явище мілітаризації дітей у Росії та на територіях, які окупувала країна, відомо не тільки українським, але й міжнародними правозахисникам. За даними активістів, багато навчальних організацій, зокрема в окупованому Криму, наразі перебувають під опікою військових, силових структур, парамілітарних формувань. Наприклад, "Братство православных следопытов", "Юнармія", десятки інших організацій влаштовують у Криму воєнізовані табори, де дітей вчать, наприклад, подавати вертолітні сигнали, виживати в лісі, складати автомат тощо.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: діти Росія мілітарізація
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини