“Встає і розмовляє“: російська Омбудсман розповіла про стан здоров’я Сенцова

За словами уповноваженої з прав людини в Росії Тетяни Москалькової, український режисер Олег Сенцов, який понад місяць голодує в російській колонії, відмовляється зустрічатися з лікарями, але встає та розмовляє.

Про це повідомляє 112.

Зараз Москалькова знаходиться з візитом у Києві. Вона стверджує, що після повернення до Росії планує відвідати Сенцова. При цьому, якщо до цього часу Людмила Денісова отримає дозвіл на відвідування українця, то вони зроблять це разом.

Москалькова на вокзалі у Києві 

Також російська Омбудсман розказала, що Сенцов відмовляється зустрічатися з лікарями.

"Я звернулася до керівника пенітенціарної системи з тим, щоб йому провели консиліум з тими лікарями, яких запропонує адвокат або родичі, щоб їм довіряли. Він сказав, що він взагалі не хоче зустрічатися ні з якими лікарями, що він міцний, що не дочекаються і він буде відстоювати свою позицію до кінця. Я не бачу на смертельної небезпеки, але мене не може не турбувати, що 40 днів голодування – це дуже тривалий термін", – зауважила вона.

Нагадаємо, що Людмила Денісова знаходиться з робочим візитом у Росії. Під час поїздки вона планувала відвідати понад 30 українських в'язнів, але російська сторона не дає їй цього зробити. Нещодавно її без пояснення причини не пустили до українського режисера Олега Сенцова, який голодує вже понад місяць у російській колонії в Лабитнангі. Пізніше її не пустили до Романа Сущенка

Тоді російська колега Денісової Тетяна Москалькова пообіцяла надати інформацію щодо стану здоров'я Сенцова. Пізніше вона розповіла, що отримує інформацію з колонії, де незаконно утримують українського режисера, кожен день. На її думку, понадмісячне голодування українця можна назвати "лікувальним".

Олег Сенцов – український режисер, якого російський суд засудив до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у терористичній діяльності на території Криму. 14 травня Сенцов оголосив безтермінове голодування.

Єдина вимога Сенцова – звільнити 64 українських політв'язні. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Дякуємо, інформація про помилку відправлена
Будь ласка, виберіть текст
Ви вибрали забагато тексту
Мітки: Олег Сенцов голодування політв'язень Тетяна Москалькова Людмила Денісова
x
В чому помилка?
Зв'язатися з нами
Центр інформації про права людини